PostWysłany: Wto 14:42, 12 Maj 2009    Temat postu: Starly,Pidgey,Tailow.

Administrator/GM

Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 119

PostWysłany: Wto 14:49, 12 Maj 2009    Temat postu:

Idać sobie dróżką - widzisz Spearowy, dziwnie się na Ciebie patrzą. Widać, że to jakaś grupka 3-osobowa. Spearowy zaraz odleciały. Nagle ktoś atakuje cię od tyłu. Wstajesz po jakiś 5-7 minutach i przed Tobą stoi Rattata i Pidgey.

Posty: 33

PostWysłany: Wto 14:50, 12 Maj 2009    Temat postu:

Wypuszczam Poliwaga i Charmandera. Poliwagowi każe użyc Hipnosis na Ratate, a Charmanderowi każe zaatakowac Pidgeya Emberem.

Nicolas

Posty: 119

PostWysłany: Wto 14:58, 12 Maj 2009    Temat postu:

Taa taktyka się opłacila. Rattata pędzi na twojego Poliwaga, kiedy ten używa Hypnosis. Rattata zasypia. Charmander wyskakuje w górę i atakuje trzema płomykami. Dwa z nich trafiają w cel, Pidgey jest zraniony. Nagle używa : Quick Attack w Charmandera. Charmander jest lekko zaskoczony, ale niezbyt odczuł atak Pidgeya. Rattata jest w dalszym śnie.

Posty: 33

PostWysłany: Wto 15:17, 12 Maj 2009    Temat postu:

Atakuje Pidgeya, Poliwagiem i Charmanderem(Charmanderem z Scratch, a Poliwagie z Tackle).

Nicolas

Posty: 119

PostWysłany: Wto 15:21, 12 Maj 2009    Temat postu: odp.

Pidgey jest otoczony i dostaje serie ciosów, pada na ziemie i pojawiają się mu tak zwane "ślimaki" (zamiast gałek ocznych, takie spirale). Gdy Pokemony są już pewnej wygranej, Poliwaga od tyłu atakuje Rattata. Poliwag na chwilę pada po czym się podnosi - jest troche obolały.

Posty: 33

PostWysłany: Wto 15:24, 12 Maj 2009    Temat postu:

Ok, żeby mi nie ucieknął, łapie Pidgeya. A następnie atakuje ratate emberem Charmandera i Buble Squirtla.

Nicolas

Posty: 119

PostWysłany: Wto 17:06, 12 Maj 2009    Temat postu:

Rattata rzuca się do ataku, lecz Charmander jest szybszy i jako pierwszy atakuje płomieniami Rattate, nie potrzeba drugiego ataku. Rattata jest wykończomy.
Rzucasz Pokeballa i bez większych przeszkód Pidgey w nim zostaje. Ten Pidgey nie boi się atakować większych pokemonów (nie brakuje mu pewności), oddaje celne ataki i dobrze się broni. Jest nieco wolny i dosyć szybko się meczy.

Posty: 33

PostWysłany: Wto 17:09, 12 Maj 2009    Temat postu:

Ok, najpierw zapytam jaka płec i ataki . A drugie to, to że chce potrenowac wytrzymałośc Pidgeya:)

Nicolas

Posty: 119

PostWysłany: Wto 17:18, 12 Maj 2009    Temat postu:

Oo zapomniałbym Smile Samiec/ Ataki: Tackle, Qucik Attack, Gust.
Do wytrzymałości dobre są m.in kolejne walki - ale Pidgeyowi przydałby się jakis 20-minutowy odpoczynek, to samo u Poliwaga.

Posty: 33

PostWysłany: Wto 17:21, 12 Maj 2009    Temat postu:

Rozumiem. Więc wypuszczam wszystkie pokemony. Poliwagowi i Pidgeyowi daje odpocząc 20minut i chce nauczyc w tym czasie Charmandera (Smokescreen).

Nicolas

Posty: 119

PostWysłany: Wto 17:30, 12 Maj 2009    Temat postu:

Charmander z pewnością po jakimś czasie sam nauczy się Smokescreen, aby szybciej się nauczył tego ataku. Musi potrenować atak: Ember, aby jego ogień był mocniejszy.

Posty: 33

PostWysłany: Wto 17:32, 12 Maj 2009    Temat postu:

Ok, niech Charmander używa Ember na kamienie. Może jak bendzie miał potężną siłę, to może się nauczy Flamethrower?

Nicolas

Posty: 119

PostWysłany: Wto 17:36, 12 Maj 2009    Temat postu:

Flamethrower to nieco potężniejszy atak ognisty - tu już musi być wymagany Pokemon, w tym przypadku Charmeleon.
Charmander bardzo się stara atakuje Emberem w skały - są to dosyć mocne, ale męczące ataki. Po paru minutach, Charmander atakuje pewną skałę - Skała zaczyna się kruszyć, ale twój Pokemon siada ze zmęczenia.
Poliwag i Pidgey już są mniej więcej w pełni sił.

Posty: 33

PostWysłany: Wto 17:37, 12 Maj 2009    Temat postu:

Sorka za double post ale to pilne. Musze przerwac trening i złapac Clefairy dla Joy. Więc chowam pokemony i szukam clefairy.

Ostatnio zmieniony przez killer19961996 dnia Wto 17:37, 12 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.pokeplaneta.fora.pl Strona Główna -> Krainy / Las Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)